box-shadow

Более чем

270

успешно

реализованных

проектов


Узнать больше о компании

Компания “БудАльп” является лидером по обслуживанию фасадов зданий в г. Черкассы и области

spacer-news

 

galochka
Утепление фасадов

galochka
Отделка фасадов

galochka
Покраска фасадов


Обслуговування фасадів будівель Черкаси

У холодну пору року важливі утеплення і збереження тепла в будинку. Тому, з настанням морозу, жителям приватних будинків доводиться збільшувати витрати газу або вугілля, щоб не мерзнути. А власникам квартир вмикати обігрівачі й тепліше одягатися. Однак найкращим виходом з такої ситуації є зовнішнє утеплення фасадів (стін). Таке рішення допоможе зберегти тепло ваших осель і зменшити витрати на енергоносії. У майстрів по утепленню фасадів технологія виконання утеплювальних робіт однакова. Але якість готової роботи може бути різною. Тому для утеплення свого будинку слід використовувати матеріали лише перевірених виробників. Крім того, слід звертати увагу на те, щоб температура під час виконання робіт і протягом наступної доби була від +5 до +30.

1. Підготовка основи перед початком роботи.

Основа повинна забезпечувати надійну адгезію з розчином клею при монтажі утеплювача і мати такі характеристики:

  • відсутність пилу і забруднень хімічного характеру;
  • поверхня стіни повинна бути ретельно очищена від жиру, силікону та інших забруднень, які будуть з'єднані з основою;
  • поверхня стіни повинна бути сухою і чистою;
  • максимально допустима нерівність поверхні (стіни) ± 10 мм на 2 метри.

2. Монтаж теплоізоляції.

Монтаж плит утеплювача слід починати від цоколя будинку. При необхідності -необхідно прикріпити горизонтально профіль, як основу, який утримає перший ряд утеплювача. Стартовий профіль кріпиться дюбелями через кожні 30 см, з проміжком між сусідніми стартовими профілями 2-3 мм для компенсації їх термічного розширення.

3. Нанесення розчину клею на утеплювач.

Клей, який буде наноситися на плити пінопласту або мінеральної вати можна наносити двома способами:
1-й спосіб якщо стіни рівні, то клей наноситься на плити гребінчастим шпателем;
2-й спосіб використовують, якщо поверхня стін яка утеплюється, не рівна. Клей наноситься на пінопласт "ляпухи" (кількість ляпів залежить від розміру плити утеплювача і поверхні фасаду). Цей спосіб використовують, коли потрібно вирівняти стіну.

4. Кріплення плит утеплювача на фасад будівлі.

Плити утеплювача клеять на фасад горизонтально знизу вгору з перев'язкою вертикальних швів (тобто в шаховому порядку). На зовнішніх кутах виконується зубчасте зачеплення плит. Перший ряд плит встановлюється на стартовий профіль. На плити пінопласту першого ряду клей наноситься з відступом від краю плити на висоту стартового профілю. Необхідно стежити за видаленням залишків клею як з поверхні плит пінопласту, так і з фасаду будинку. Слідкуйте, щоб клей не потрапляв в стики між пінопластом.
Плити утеплювача необхідно щільно притискати один до одного. Щоб уникнути утворення щілин, між плитами закладають відрізки утеплювача (у випадку з широкими щілинами), герметиками або монтажною піною (якщо щілини вузькі). У віконних і дверних кутах прорізів не слід розміщувати стики сусідніх плит утеплювача. Оформлювати ці кути потрібно цілими плитами з вирізаними отворами.

5. Закріплення плит дюбелями.

Закріплення теплоізоляції дюбелями до фасаду будівлі виконують так:

  • просвердлити отвір у фасаді під пластиковий дюбель;
  • дюбель забити так, щоб капелюшок був на одному рівні з площиною плити пінопласту;
  • в пластиковий дюбель забити або закрутити (залежно від типу) серцевину розпору.

Кількість дюбелів для рядової і крайової зони утеплення підбирається залежно від висоти будівлі, з урахуванням можливих навантажень.
Всі зовнішні кути будівлі, а також зовнішні кути дверних і віконних прорізів слід посилити спеціальними підсилювачами кутових елементів.

6. Армування теплоізоляції.

Спочатку на поверхню пінопласту наноситься армуючий склад. Йому, за допомогою зубчастого шпателя, надають зубчату структуру. Потім на армуючий склад накладають лугостійку сітку. Полотна армуючої сітки монтують вертикально знизу вгору. Потім наносять ще один вирівнюючий шар армуючого складу, за допомогою якого вирівнюється весь фасад будинку.

7. Нанесення декоративної штукатурки

На поверхню фасаду наносять мінеральну штукатурку. Товщина такого покриття повинна перевищувати розмір наповнювача, який формує фактуру покриття. Потім шар покриття слід розрівняти до товщини, що відповідає розміру зерна наповнювача.
Декоративний шар структурується пластиковою теркою круговими, вертикальними або горизонтальними рухами (залежно від бажаного малюнка) до отримання яскраво вираженої фактури покриття. Залишки, що утворилися під час нанесення, вирівнювання і затирання можна повертати у відро зі шпаклівкою. При нанесенні декоративного покриття поверхню слід обробляти без перерви, відразу на всю поверхню фасаду. Якщо робота виконується з перервами, тоді шви слід приховати за навісними елементами фасаду. Після цього декоративне покриття можна фарбувати в будь-який колір.

Для наочного прикладу пропонуємо малюнок-схему, за якою можна простежити всі етапи виконання робіт:

  1. Стіна будинку.
  2. Утеплювач пінопласт або пресована мінеральна вата.
  3. Косинець.
  4. Клей для армованої сітки.
  5. Армована сітка.
  6. Клей для кріплення ізоляції.
  7. Кварцова грунтовка.
  8. Фасадна штукатурка.
  9. Профіль.
 
 
Яндекс.Метрика