box-shadow

Более чем

270

успешно

реализованных

проектов


Узнать больше о компании

Компания “БудАльп” является лидером по обслуживанию фасадов зданий в г. Черкассы и области

spacer-news

 

galochka
Утепление фасадов

galochka
Отделка фасадов

galochka
Покраска фасадов


Утеплення фасадів Черкаси

Як зробити квартиру взимку більш теплою? Як правильно боротися з холодними зимами в Україні?
Утеплення фасадів у Черкасах - відмінне рішення для збереження тепла у Вашому домі!

На більшості території України переважає різко континентальний клімат з жарким літом і лютою зимою, тому питання оптимізації використання ресурсів стоїть дуже гостро. Особливо у старих будівлях, де в силу застосовуваних матеріалів втрати енергії колосальні. Для вирішення цієї проблеми все ширше застосовуються енергозберігаючі технології:

  1. Заміна вікон.
  2. Утеплення фасадів.

Серед ключових матеріалів, які використовуються при утепленні фасадів, можна назвати такі як пінопласт, екструдований пінополістирол, мінеральна вата. Крім них так само можуть застосовуватися й інші матеріали для утеплення, але ці прийнято вважати найпопулярнішими. Застосування подібних матеріалів в процесі утеплення фасадів дає можливість зберегти гроші, які витрачаються на забезпечення тепла. Такий результат досягається завдяки низькій теплопровідності таких матеріалів, що дозволяє берегти тепло в утепленому приміщенні. Якщо Ви все ж прийняли рішення зробити свій будинок, квартиру або офіс більш комфортним і теплим, то професіонали нашої компанії з радістю можуть Вам допомогти. Весь процес утеплення фасадів можна поділити на такі окремі етапи.

  1. На першому етапі ведеться консультація, на якій розраховується і підбирається потрібний для робіт матеріал.
  2. На другому етапі, проводяться роботи з утеплення будівлі. У процесі теплоізоляції застосовуються тільки високоякісні матеріали. На проведені роботи компанія дає в середньому гарантію мінімум п'ять років.

Звернувшись в нашу компанію, Ви можете отримати кваліфіковану допомогу. Приємним бонусом буде для наших клієнтів те, що їм нададуть безкоштовну консультацію інженера з приводу деталей і втілення проекту з утеплення фасаду вашого будинку.

Плюси зовнішнього утеплення на фасаді будинку:

  1. Велика ефективність в порівнянні з внутрішнім утепленням.
  2. Не змінюються внутрішні розміри приміщення.
  3. Не вимагає ремонту або заміни.
  4. Захист фасаду від зовнішнього впливу

Гарантуємо - Високу якість і професіоналізм наших співробітників!

 
 
Яндекс.Метрика